KONST / Litografier / Litografi 6525098
nr 652 5098
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Litografi, Victor Vasarely (1906-1997), signerad, 156/275, 67x70 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 augusti 2010
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely